Map
History of Łódź
Links
Gifts and Books
on Łódź
Gallery
Urząd Miasta Łodzi Łódź Turystyczna
 
 
Return to category For Kids
« Previous object· Next object »
 
 

Akademia Atrakcji

Address:

ul. Orla 13
90-317 Łódź

Contact details:

Telephone: (+48) 42 663 90 55

Telephone: (+48) 609 102 038

E-mail address: akademia@akademiaatrakcji.pl

Web page: www.akademiaatrakcji.pl

Opening hours:

Pn. - pt.: 13:00 - 20:00; Sb.: 10:00 - 16:00

Ticket prices:

Oferta cenowa dostępna na stronie akademii.

Description:

Akademia Atrakcji to nowe miejsce w Łodzi, w którym dzieci mogą się bawić, uczyć i rozwijać. Istnieje możliwość spędzenia czasu ze  pociechami, wspólnej zabawy i nauki, oraz pozostawienia dzieci pod opieką wykwalifikowanego personelu. Organizowane są zajęcia dla dzieci i niemowląt, kursy językowe dla najmłodszych, a  opiekunki zapewniają wszystkim maluchom świetną zabawę w dziecięcej bawialni.

W Akademii działa pierwsza w Łodzi szkoła gotowania dla dzieci, w której w bezpiecznych warunkach mogą one poprzez zabawę rozwijać talenty kulinarne. Organizowane zajęcia edukacyjne, taneczne, a także kursy jogi dla najmłodszych. Personel złożony z doświadczonych psychologów i pedagogów prowadzi spotkania grupowe i indywidualne, podczas których pomagamy radzić sobie z problemami wychowawczymi i uczymy wspierać rozwój dzieciaków.

W łódzkiej Akademii Atrakcji działa też bawialnia dla dzieci. Jest to miejsce, w którym każdy rodzic może na dowolną ilość godzin w ciągu dnia pozostawić swoją pociechę pod profesjonalną opieką. W tym czasie dzieci bawią się i integrują z rówieśnikami, ale także uczą i rozwijają. Opiekunki prowadzą edukacyjne zajęcia dla dzieci stymulujące ich rozwój  oraz zajęcia z elementami nauki języka angielskiego.

Photographies: Map: